Ontdek Haarlem Sirens expo in het Janskerk te Haarlem

Unieke expositie, gebaseerd op ‘De Sirenen van Haarlem’: Het Graphic Novel over de Haarlemse verzetsvrouwen Hannie Schaft en de zussen Truus en Freddie Oversteegen.

Een authentieke niet-Nederlandse blik op de oorlog maken het Braziliaanse duo Felipe Pan en Giovanna Guimarães dit verhaal nu bekend aan een wereldwijd publiek. In de expositie zijn de originele tekeningen voor dit werk te zien.

De expositie is gemaakt in samenwerking met de Stripdagen Haarlem en Jopo de Pojo, en is van vrijdag 29 mei t/m vrijdag 26 juni te zien in de Janskerk.

Openingstijden Janskerk en tentoonstellingen:
Maandag t/m vrijdag: 09.00 – 17.00 uur
Iedere derde zaterdag van de maand: 09.00 – 16.00 uur
Info: Noord-hollandsarchief.nl/expositie-de-sirenen-van-haarlem 

Giovanna Guimarães, schrijfster van De sirenen van Haarlem_   Hannie Schaft in de Graphic Novel "De sirenen van Haarlem"Afbeelding van Hannie gezocht in de "De sirenen van Haarlem".